KÉZMŰVES FARSANG A PIACON 2023. február 10-én

Folytatjuk hagyományőrző kézműves napjaink sorozatát. 🥰
Február 10-én, pénteken délután mindenkit szeretettel várunk a kézműves farsangunkra a Göcseji Tudásközpontba. 🥸🥳
Ingyenes kézműves foglalkozásokkal, gyermekprogramokkal, kézműves versennyel és ismeretterjesztő előadással készülünk.
A rendezvény házigazdája ismét Mihály Péter színművész lesz, aki farsangi gyermekműsorával is szórakoztatja majd a kicsiket.
A farsangi szokásokról és hagyományokról Kiss Nóra néprajzos-muzeológustól hallgathatunk meg egy érdekes előadást, majd farsangi maszk- és dekorációkészítő kézműves versenyre invitáljuk a résztvevőket, melyen kézműves ajándékokat és szakköri belépőket nyerhetnek. A Mini Wolf Együttes pedig Farsangi Kölyök Partyval várja az apróságokat.
Rendezvényünkhöz csatlakoznak az „Életet az Éveknek” Szövetség zalaegerszegi klubjainak tagjai, akik farsangi fánkjaikkal évről-évre megédesítik a városi farsangi rendezvényeket. Ha esetleg a fánk mellett a rétest is szeretitek, arról a Piac Bisztró gondoskodik.
Ha tudtok, gyertek jelmezben, ki tudja, talán még díjazzuk is a legötletesebbeket. 🥳🤔
A rendezvény a Göcseji Kézműves Egyesület szervezésében, a Magyar Kormány támogatásával, „A helyi termék múltja és jelene” című, VCA-KP-1-2022/4-001974 projekt keretében valósul meg.
Tehát ne feledjétek, február 10. péntek délután várunk Benneteket a Piac téren. 🥰