Farsangiálarc-készítő kézműves verseny

🥸👺 Farsangiálarc-készítő kézműves versenyre hívjuk a kézművesség iránt érdeklődő gyermekeket és felnőtteket a Göcseji Kézműves Egyesület szervezésében megrendezésre kerülő „Kézműves Farsang a Piacon” hagyományőrző nap keretében. 🤡👹
Helye: Göcseji Tudásközpont – Zalaegerszegi Helyi Termék Piac, Zalaegerszeg, Piac tér 3. Első emeleti oktatóterem
A verseny ideje: 2023. február 10. 14 órától 16 óráig
Eredményhirdetés: kb. 16:15-kor

Csapatok: A versenyre tetszés szerinti összetételben felnőttek és gyerekek, családok és barátok egyaránt jelentkezhetnek. A csapatok ajánlott létszáma 2-4 fő.

A feladat: A helyszínen biztosított karton alapra, az újrahasznosítás jegyében maradék bőrből, textilből, zsinórból, gombokból, csipkéből stb. készíthettek álarcokat. Lehet saját maradék anyagokat is hozni, hogy biztosan a saját elképzeléseteket tudjátok megvalósítani. Adunk eszközöket, de érdemes ollót, varróeszközöket, ragasztót, hozni magatokkal, hogy az elképzeléseteket meg tudjátok valósítani.
Az eredményhirdetés a szakmai zsűri értékelését és a közönségszavazást követően, várhatóan 16:15 órakor lesz.
A szakmai zsűri által kiválasztott első 3 helyezett és a közönségdíjas csapat egy-egy ajándékcsomagot kap.
A versenyen részvétel ingyenes. Kérjük, regisztráljatok az alábbi linken található űrlap kitöltésével!

Ne feledjétek, a verseny utáni programokra is szeretettel várunk Benneteket. 🥰
#göcsejitudásközpont #zalaegerszeg #kézművesverseny #városicivilalap #hagyományőrzőnap #göcsejikézművesegyesület