Kiállítás és kézműves vásár Zalalövőn

Az érdeklődők a hétvégén Zalalövőn találkozhatnak tagjaink munkáival. Október 1-jén, pénteken nyílik a Salla Művelődési Központban kézműveseink kiállítása, majd szombaton a Murcifesztiválon meg is vásárolhatók a kézműves kincsek.

A gyereknap alkalmával jártunk Zalalövőn, akkor nagy örömünkre sok apró s nagyobbacska kéz szorgoskodott a kézműves foglalkozásokon. Reméljük, visszatérnek most is hozzánk. Ezért is nagy örömmel fogadtuk el a meghívást a kiállításra és a vásárra.

 

 

Kézművesek kiállítása október 1-22.

A Salla Galériában berendezett kiállítást pénteken, 17:30-kor Némethné Jakab Ilona, a Zalalövői Általános Iskola intézményvezetője nyitja meg. A kiállítás október 22-ig látogatható.

Kiállítóink:

  • Micskóné Ibolya (paverpol),
  • Kupriveczné Simán Csilla (szőttes),
  • Varga Ernő (makett),
  • Mező Máté Márton (kerámia).

Október 2-án, szombaton 14 órától a Murcifesztivál keretében megrendezett Kézművesek Vásárán a Szabadidő Parkban további tagjaink munkáival is találkozhatnak az érdeklődők.

Mindenkit szeretettel várunk pénteken a kiállításon és szombaton a vásáron.