Kézműves kiállítás Dobronhegyen, Balázsfa-Öreghegyen

Kézműves kiállítás, rétessütés, túra és csillagvizsgálat pénteken Balázsfa-Öreghegyen.
Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt július 16-án, pénteken 14-21 óra között Dobronhegyen (Balázsfa-Öreghegy), ahol a Göcseji Kézműves Egyesület tagjainak munkáit tekinthetik meg.
A Sümegi Pince és Vendégház nyújtja a varázslatos környezetet termékeink megismerésére, munkabemutatóink megtekintésére. Ha beleszeret egy-egy kiállított darabba, és szívesen meglepné vele szeretteit, a helyszínen vásárlásra is lesz lehetőség.
Az „V. Göcseji Dombérozó” programsorozatának keretében a Balázsfa-Öreghegy Megmentéséért Egyesület szervezésében rétessütés és -kóstolás, családi túra és este csillagvizsgálat is szerepel a programban.
Tehát, pénteken délután találkozzunk Balázsfa-Öreghegyen! ☺

Tovább a Facebook eseményre